czynimy Twoje życie łatwiejszym!

Znajdź najlepsze hotele , żeby Twój wyjazd uczynić przyjemniejszym.

Dlaczego rezerwować z nami


  • Gwarantowane najniższe ceny, brak ukrytych opłat!
  • Łatwa i bezpieczna rezerwacja przez Internet!
  • Nie wymagamy przedpłaty!
Kliknij w celu powiększenia mapy

Szybki Kontakt


Nie wahaj się przed kontaktem z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych ofertach lub o konkretnej ofercie.

O nas

Zespół tworzący serwis travelizy.com stanowi grupę młodych i ambitnych profesjonalistów, których celem jest zaistnienie na rynku turystyki poprzez oferowanie najwyższej jakości usług dla osób poszukujących hoteli na terenie całej Europy. Nasi pracownicy pochodzą z krajów Europy Wschodniej, mamy swoje oddziały w Rumunii, Bułgarii oraz Rosji, ale wciąż się dynamicznie rozwijamy poszukując przy tym partnerów z praktycznie każdego regionu Europy. Hotele, których oferty przedstawiamy zostały starannie wybrane przez naszych pracowników z serwisów partnerskich celem zaoferowania Państwu znakomitej jakości usług w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu nasi klienci będą w stanie czerpać maksimum zadowolenia dzięki pobytom w miejscach, których dotyczą nasze oferty.
Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej o nas lub skontaktować się z nami w sprawie ofert, sugestii lub rekomendacji, zapraszamy do skorzystania z danych kontaktowych podanej na podstronie „Kontakty” naszego serwisu.